Novinky

Zákaznický servis v ČR – Cochlear – BAHA, OSIA

Cochlear Europe Limited, organizační složka

Prime Office Building
Lomnického 1742/2a
140 00 Praha 4

Zákaznická podpora

Pevná linka: +420 222135313
Mobiliní telefon: +420 725 755 938
Mobilní telefon/SMS: +420 732 756 816
Email: [email protected]
Webové stránky:  https://www.cochlear.com/CZ

Podpora pro kandidáty:

Ilona Kašpárková  

Mobilní telefon/SMS: +420 602 619 817
Email: [email protected]

NEEDo TALKs – podcast: (Ne)obyčejná holka

NEEDo TALKs  jsou podcastové rozhovory o vážných tématech, podávaných s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Sdílíme neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Protože je důležité mluvit, inspirovat a vědět, že „v tom“ nejsme sami. Otvíráme témata, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem?

Odborné závěrečné práce

Diagnózy Treacher Collins syndrom nebo Goldenhar syndrom jsou vhodnými tématy pro závěrečné práce na vysokých školách. Studenti se těmto tématům mohou věnovat na  lékařských, pedagogických i filosofických fakultách.
Nejčastěji se studenti věnují tématu sluchu  (druhy nedoslýchavosti, kompenzace nedoslýchavosti) a řeči (rozštěpové vady, logopedická péče). Zajímavé téma v rámci syndromů je i  socializace ve společnosti (školka, škola, práce, partnerský život, rodina) a jak k ní přistupovat.

 

 

 

Školačka Emma – Břeclavský deník

Emmu z Jižní Moravy jistě představovat nemusíme, patří do „naší rodiny“ už od mala. S rodiči pravidelně jezdí na srazy spolku BeTCS a už zdaleka není nejmladší členkou. 
Dnes je jí 7 let a navštěvuje 1. třídu. Jak se žije rodičům s Emmou, se píše v Břeclavském deníku s pozitivním titulkem: Emma nám dodává sílu

Emma s rodiči (zdroj: Břeclavský deník)